Eshop

Pro letošní ročník jsme připravili i řádu parádních bluegrassových suvenýrů a vy máte nyní možnost si je objednat v předprodeji. 
Produkty jsou momentálně ve výrobě a dorazí za 14 dní. Jak je tu budeme mít, nafotíme je, abyste viděli reálný obrázek. Prozatím jen něco od našeho grafika pro představu.

Objednávky posílejte prosím na klara@bluegrassparty.cz
Vaši objednávku obratem potvrdíme (nebo vyvrátíme v případě, že bychom produkt vyprodali - vše je jen v omezeném počtu) a pošleme vám info o platbě a doručení. 
Petr Šolc a tým Blue Grass Party Mlékojedy

Kšiltovka

Bavlněná kšiltovka tmavo-modré barvy s výšivkou loga Blue Grass Party v bílé barvě. Univerzální velikost, vzadu s plastovým páskem pro nastavení velikosti. Vyrobeno 20Ks.

300 Kč

Pánské tričko

Pánské, čistě bavlněné tričko, s pohodlným širokým nákrčníkem, klasického T střihu. Šedivá barva melange a tmavo-modré logo Blue Grass Party. Dostupné ve velikostech M, L, XL a XXL.
Omezená edice - vyrobeno 40Ks.


250 Kč

Dámské tričko

Dámské, čistě bavlněné tričko v šedivé barvě melange a tmavo-modré logo Blue Grass Party. Dostupné ve velikostech S, M, L a XL.
Omezená edice - vyrobeno 40ks.

250 Kč

Dětské tričko

Dětské, čistě bavlněné tričko v šedivé barvě melange a tmavo-modré logo Blue Grass Party. Dostupné ve velikostech 104, 116, 128 a 140 .
Omezená edice - vyrobeno 30Ks.

200 Kč

Dámské tílko

Dámské, čistě bavlněné tílko v šedivé barvě melange a tmavo-modré logo Blue Grass Party. Dostupné ve velikostech S, M, L.
Omezená edice - vyrobeno 40Ks.

250 Kč

Kelímek NickNack

Tento rok jsme ekologičtí. Končíme s jednorázovými plastovými obaly a veškeré nápoje budeme čepovat do omyvatelných kelímků NickNack. Pro opravdové fandy našeho festivalu jsme připravili omezený počet s potiskem a logem Blue Grass Party.

60 Kč

Festivalové Kombíčko

Štěstí přeje připraveným. Pořiď sobě a drahé polovičce tričko s festivalovým logem, 2 kelímky NickNack a podpoř nás tak v přípravách na festival. Jako odměnu přihodíme něco navíc:)

600 Kč

Brunch pro dva

Zažijte romantiku ve dvou. Nedělej nic a užij si nedělní pofestivalovou kocovinu s nápravným jídelním setem!

500 Kč

Plakát s podpisy

Opatřete si unikátní plakát Bluegrass Party Mlékojedy, podepsaný všemi aktéry zúčastněných kapel. Pozor, je omezený počet a to 5ks! Platí tedy pro prvních 5 zájemců, poté tuto nabídku stáhneme z webu.

1 000 Kč

Panák s Hillfillies

Vezmi nejhezčí aktérky festivalu na panáka. Ty, panák dle tvého výběru a pět krásných a talentovaných hudebnic ze Švédska. A dobrý pocit k tomu. Tuto možnost dostanou pouze první dva zájemci, poté tuto nabídku stáhneme z webu.

2 000 Kč

Antifronťák

Nechceš stát ve frontě? Chceš být jasně označený partner festivalu? Kup si Antifronťáka - pásek, díky kterému tě žádná fronta nezastaví. Podpoř nás a my podpoříme tvoji ničím nebržděnou zábavu. Tuto možnost dostane pouze prvních 7 zájemců, poté tuto nabídku stáhneme z webu.

3 000 Kč

Soukromý koncert kapely Mlekojedi!

Za tvoji štědrou podporu festivalu zahrajeme kdekoliv v ČR. Na tvém festivalu, pro tvoje kamarády nebo na firemním večírku. Platí pouze pro prvního a jediného zájemce, poté tuto nabídku stáhneme z webu.

15 000 Kč

Objednávky a dotazy pište na klara@bluegrassparty.cz