Eshop

Pro letošní ročník jsme připravili i řádu parádních bluegrassových suvenýrů a vy máte nyní možnost si je objednat v předprodeji. 
Objednávky posílejte prosím na klara@bluegrassparty.cz
Vaši objednávku obratem potvrdíme (nebo vyvrátíme v případě, že bychom produkt vyprodali - vše je jen v omezeném počtu) a pošleme vám info o platbě a doručení. 
Petr Šolc a tým Blue Grass Party Mlékojedy

Kšiltovka

Bavlněná kšiltovka tmavo-modré barvy s výšivkou loga Blue Grass Party v bílé barvě. Univerzální velikost, vzadu s plastovým páskem pro nastavení velikosti. Vyrobeno 20Ks.

300 Kč

Pánské tričko

Pánské, čistě bavlněné tričko, s pohodlným širokým nákrčníkem, klasického T střihu. Šedivá barva melange a tmavo-modré logo Blue Grass Party. Dostupné ve velikostech M, L, XL a XXL.
Omezená edice - vyrobeno 40Ks.


250 Kč

Dámské tričko

Dámské, čistě bavlněné tričko v šedivé barvě melange a tmavo-modré logo Blue Grass Party. Dostupné ve velikostech S, M, L a XL.
Omezená edice - vyrobeno 40ks.

250 Kč

Dětské tričko

Dětské, čistě bavlněné tričko v šedivé barvě melange a tmavo-modré logo Blue Grass Party. Dostupné ve velikostech 104, 116, 128 a 140 .
Omezená edice - vyrobeno 30Ks.

200 Kč

Dámské tílko

Dámské, čistě bavlněné tílko v šedivé barvě melange a tmavo-modré logo Blue Grass Party. Dostupné ve velikostech S, M, L.
Omezená edice - vyrobeno 40Ks.

250 Kč

Kelímek NickNack

Tento rok jsme ekologičtí. Končíme s jednorázovými plastovými obaly a veškeré nápoje budeme čepovat do omyvatelných kelímků NickNack. Pro opravdové fandy našeho festivalu jsme připravili omezený počet s potiskem a logem Blue Grass Party.

60 Kč

Festivalové Kombíčko

Štěstí přeje připraveným. Pořiď sobě a drahé polovičce tričko s festivalovým logem, 2 kelímky NickNack a podpoř nás tak v přípravách na festival. Jako odměnu přihodíme něco navíc:)

600 Kč

Objednávky a dotazy pište na klara@bluegrassparty.cz