Info

BLUEGRASS PARTY MLÉKOJEDY se v roce 2019 dočká velké proměny: rozroste se z jednodenního na třídenní hudební festival, který bude stejně jako v předchozích ročnících zaměřen na hudbu stylu Country a Bluegrass. Další velkou změnou bude změna v dramaturgii - letos se festivaloví návštěvníci dočkají nejen prověřených českých kapel, ale i velkých zahraničních jmen. Festival se každoročně pořádá začátkem června, i letos tradicí dodrží a bude se konat první červnový víkend, přesně 31.5.-2.6. v Mlékojedech u Neratovic na fotbalovém hřišti u hráze.

Hlavní sobotní program, který uvede prověřené špičky domácí i zahraniční scény, doplní páteční soutěž nových talentů, jejíž výherce postoupí do sobotního hlavního programu. Ukončen bude již tradičně v neděli nad ránem oblíbenýmy Jam sessions.

Důležitou součástí festivalu je vždy i program pro děti v podobě divadelních představení, různých her a atrakcí (jízda na koních), jelikož festival považujeme nejen za zábavu pořádanou pro milovníky Country a Bluegrass muziky, ale pro celé rodiny.

V loňských ročnících se zúčastnilo festivalu vždy kolem 10 kapel, letos bude kapel 20.

Vstupné jako každý rok dobrovolné!

Jídlo

Pití

Muzika
Děti vítány
Pejsci vítáni
Eko

Kdy a kde?

31. 5. - 2. 6. 2019

Mlékojedy u Neratovic

Ulice K přívozu (travnaté hriště)
Mlékojedy u Neratovic 27711

Doprava autem

Pokud zadáváte do navigace, prosím mějte na paměti, že se jedná o Mlékojedy u Neratovic, ne Litoměřic!!
Z Prahy vyražte po výpadovce směr Ústí nad Labem, Teplice, silnice č.8. Sjíždíte na Bášť,a pokračujete po silnici číslo 608 a za Báští, uhnete vlevo na silnici č. 9. Po silnici č. 9 pokračujte až do Větrušic, zde uhněte na Tuhaň a pokračujte až do Červených Písek. V Červených Pískách uhněte v pravo, a po silnici č. 331 pokračujte až do Tišic. V Tišicích v ostré levotočivé zatáčce uhněte z hlavní do prava na Mlékojedy. Za Tišicemi projedete okolo pískovny až do Mlékojed, pokračujte dál po hlavní silnici, přes šraňky až na náves, dál na parkoviště vás navedou šipky.

Doprava MHD

Z Hlavního nádraží jezdí každou hodinu vlak do Neratovic, odtud 20 minut chůze přes železniční most do Mlékojed. Z nádraží Neratovice se vydejte rovně po směru kolejí až dojdete k železničnímu mostu. Přejděte ho a pokračujte dále, dokud cesta pro pěší a kola neuhne doprava. Zde se napojuje na silnici - pokračujte rovně dále po silnici dokud nedorazíte na místní fotbalové hřiště u návsi. Jste na Blugrass Festivalu Mlékojedy.
Autobusy jezdí i vícekrát do hodiny z Letňan a výstup je ideálně na zastávce Neratovice, Dům kultury. 
Odtud pěší chůze 30 min směr ulicí Masarykova až narazíte na vlakové koleje, dáte se v pravo a podél kolejí pokračujete přes železniční most až do Mlékojed. 

Kde přespat

Přespat u nás můžete ve vlastním stanu -  budeme mít pro návštěvníky připraven stanový plácek v parku u kapličky, cca 3min. chůze od místa konání festivalu.
Obytné vozy a karavany - informujte se o volných parkovacích místech pro obytné vozy a karavany a místo si dopředu rezervujte na klara@bluegrassparty.cz

Fotogalerie

Chystáte se na Blue Grass Party?

Partneři

Město Neratovice

Nadace život umělce

Kytary Furch

Rocket club
Město Neratovice