Info

BLUEGRASS PARTY MLÉKOJEDY se v roce 2019 dočkala velké proměny: rozrosta se z jednodenního na třídenní hudební festival, který byl stejně jako v předchozích ročnících zaměřen na hudbu stylu Country a Bluegrass. Další velkou změnou byla změna v dramaturgii - letos se festivaloví návštěvníci dočkali nejen prověřených českých kapel, ale i velkých zahraničních jmen. Festival se každoročně pořádá začátkem června, i letos tradicí dodrží a bude se konat první červnový víkend, přesně 5.6.-7.6. v Mlékojedech u Neratovic na fotbalovém hřišti u hráze.

Hlavní sobotní program, který uvede prověřené špičky domácí i zahraniční scény, doplní páteční soutěž nových talentů, jejíž výherce postoupí do sobotního hlavního programu. Ukončen bude již tradičně v neděli nad ránem oblíbenýmy Jam sessions.

Důležitou součástí festivalu je vždy i program pro děti v podobě divadelních představení, různých her a atrakcí (jízda na koních), jelikož festival považujeme nejen za zábavu pořádanou pro milovníky Country a Bluegrass muziky, ale pro celé rodiny.

V loňských ročnících se zúčastnilo festivalu vždy kolem 10 kapel, letos bude kapel 20.

Tento rok bude festival poprvé ekologický (zřekli jsme se používání jednorázových plastových obalů) a veškeré nápoje budeme podávat ve vratných kelímcích NickNack. Jídlo bude servírováno na papírových táckách a miskách.  
Vstupné jako každý rok dobrovolné!

English: Friends and fans of Bluegrass music. This year we organize our Bluegrass Party in Mlékojedy for the whole weekend. Starts 5.6. ends 7.6. 2020 around noon. Bluegrass talent bands perfoms on Friday, one of them will advance to the main Saturday programm. After the Bluegrass talent competition is finished, band Mlékojedi will perform - continues with the jam sessions till early morning :).
 8 bands performs on Saturday - starting with workshop with Dutch Red Herring band, which will also perform the very same day in the evening. And again, after the main programm is finished, the performers will continue to play on jamm sessions till Sunday morning. For more info please see our Programm - will be ready soon. 

Jídlo

Pití

Muzika
Děti vítány
Pejsci vítáni
Eko

DĚTSKÝ DEN NA BLUEGRASS PARTY MLÉKOJEDY
Pro děti máme naplánováno na celý víkend spoustu zábavy. V indiánském týpíčku vyhrazeném pro dětské hrátky, se bude malovat, vyrábět hudební nástroje a dojde i na nějaké ty tetovačky. V sobotu od 11hod. bude již tradičně představení pro děti. V průběhu dne bude k dispozici skákací hrad, budou se hrát různé hry a soutěže o ceny. 

Doražte na Bluegrass Party do Mlékojed i s trpaslíkama, zábava bude pro všechny :)

Kdy a kde?

5. 6. - 7. 6. 2020

Mlékojedy u Neratovic

Ulice K přívozu (travnaté hriště)
Mlékojedy u Neratovic 27711
GPS: N 50.25837° E 14.53287°

Doprava autem

Pokud zadáváte do navigace, prosím mějte na paměti, že se jedná o Mlékojedy u Neratovic, ne Litoměřic!!
Z Prahy vyražte po výpadovce směr Ústí nad Labem, Teplice, silnice č.8. Sjíždíte na Bášť,a pokračujete po silnici číslo 608 a za Báští, uhnete vlevo na silnici č. 9. Po silnici č. 9 pokračujte až do Větrušic, zde uhněte na Tuhaň a pokračujte až do Červených Písek. V Červených Pískách uhněte v pravo, a po silnici č. 331 pokračujte až do Tišic. V Tišicích v ostré levotočivé zatáčce uhněte z hlavní do prava na Mlékojedy. Za Tišicemi projedete okolo pískovny až do Mlékojed, pokračujte dál po hlavní silnici, přes šraňky až na náves, dál na parkoviště vás navedou šipky.

Cars - please use GPS, or fill in to your navigation Neratovice Mlékojedy, Czech Republic. It is about 30 km from Prague, the capitol of the country.

Doprava MHD

Z Hlavního nádraží jezdí každou hodinu vlak do Neratovic, odtud 20 minut chůze přes železniční most do Mlékojed. Z nádraží Neratovice se vydejte rovně po směru kolejí až dojdete k železničnímu mostu. Přejděte ho a pokračujte dále, dokud cesta pro pěší a kola neuhne doprava. Zde se napojuje na silnici - pokračujte rovně dále po silnici dokud nedorazíte na místní fotbalové hřiště u návsi. Jste na Blugrass Festivalu Mlékojedy.
Autobusy jezdí i vícekrát do hodiny z Letňan a výstup je ideálně na zastávce Neratovice, Dům kultury. 
Odtud pěší chůze 30 min směr ulicí Masarykova až narazíte na vlakové koleje, dáte se v pravo a podél kolejí pokračujete přes železniční most až do Mlékojed. 

Kde přespat

Přespat u nás můžete ve vlastním stanu -  budeme mít pro návštěvníky připraven stanový plácek v parku u kapličky, cca 3min. chůze od místa konání festivalu.
Obytné vozy a karavany - parkujte prosím kdekoliv v Mlékojedech, jen prosím dávejte pozor, abyste nikomu nepřekáželi ve výjezdu z domu, či jakkoliv neblokovali průjezd vesnicí. Děkujeme

You can sleep in you own tent - we will have a tent village ready about 3 minutes. walk from the festival venue.
Motorhomes and Caravans - you are welcome here too. Please feel free to park anywehere in streets of Mlékojedy village. If you have any questions, contact us on klara@bluegrassparty.cz 

Fotogalerie

Chystáte se na Blue Grass Party?

Partneři

Město Neratovic

Samaritan
Pivovar Kaberna

Nadace život umělce

Kytary Furch

Pivovar Svijany

Thimm
Famtents and Rents
Pražírna Coffee Crack
Kasten