Partneři

Město Neratovice

Máme za sebou sedm úspěšných ročníků,  kterých se vždy zúčastnilo více než 1000 a poslední dva roky až 2000 návštěvníků.  Festival je pořádán neziskově a peníze potřebné na realizaci, pochází z příspěvků města, sponzorských darů a vlastních zdrojů.

Děkujeme našemu hlavnímu sponzoru městu Neratovice za jeho podporu, které si velice vážíme!

www.neratovice.cz

Kytary Furch

Výrobě a vývoji kytar se věnuje firma Furch téměř čtyřicet let. Dělají to z lásky a posedlosti, která je s těmito nástroji spojuje. Čerpají z mnoha neocenitelných znalostí a zkušeností, jež během svojí historie získali a díky nim vytváří špičkové nástroje, které si získávající srdce mnoha vynikajících kytarových hráčů po celém světě. Je nám ctí, že svojí kytaru se rozhodla firma Furch věnovat do naší soutěže. Děkujeme.

www.furchguitars.com

Nadace život umělce

Nadace Život umělce je příspěvková organizace, založená v roce 1992 v rámci společnosti INTERGRAM, se sídlem v Praze, jejímž účelem je zejména všestranná podpora výkonných umělců a podpora aktivit k vytváření jejich sociálních, profesních a společenských jistot. Jejich podporu jsme tento rok na náš festival získali i my. Děkujeme.

www.nadace-zivot-umelce.cz

Rocket Club

Digitální agentura zabývající se stavbou webových stránek a vývojem aplikací na míru. 

Chystáte se na Blue Grass Party?

Partneři

Město Neratovice

Nadace život umělce

Kytary Furch

Rocket club
Město Neratovice