V roce 2019 nám pomohli uspořádat festival bez vstupného

Město Neratovice

Máme za sebou sedm úspěšných ročníků,  kterých se vždy zúčastnilo více než 1000 a poslední dva roky až 2000 návštěvníků.  Festival je pořádán neziskově a peníze potřebné na realizaci, pochází z příspěvků města, sponzorských darů a vlastních zdrojů.

Děkujeme našemu hlavnímu sponzoru městu Neratovice za jeho podporu, které si velice vážíme!

www.neratovice.cz

FAMTENTS & RENTS

Společnost FAMTENTS & RENTS je menší česká firma, která se zabývá výrobou, prodejem i pronájmem tradičních i netradičních stanů určených jak do interiéru, tak i exteriéru. Má své sídlo a výrobní dílny umístěny nedaleko Prahy v obci Korycany u Neratovic. Na tuzemském trhu působí od roku 2001.

Samaritan ®

Lehce perlivý nápoj v prášku namíchaný  podle speciální receptury z vybraných minerálních solí. Je vhodný pro sportovce, osoby těžce fyzicky pracující a při nadměrném pocení např. v důsledku vysokých letních teplot. Především je ale Samaritan ® dnes již tradičním pomocníkem při boji s kocovinou. 
 

Furch guitars

Výrobě a vývoji kytar se věnuje firma Furch téměř čtyřicet let. Dělají to z lásky a posedlosti, která je s těmito nástroji spojuje. Čerpají z mnoha neocenitelných znalostí a zkušeností, jež během svojí historie získali a díky nim vytváří špičkové nástroje, které si získávající srdce mnoha vynikajících kytarových hráčů po celém světě. Je nám ctí, že svojí kytaru se rozhodla firma Furch věnovat do naší soutěže. Děkujeme.

Kasten

Stavdební společenost, která se již 23 let drží svého firemního hesla: “ Za skvělou stavbou pečlivá firma”.

Pivovar Svijany

Pivovar Svijany je náš již tradiční sponzor a na festival nám dodává své vynikající pivo - Svijanskou Desítku a nealko. 

Nadace život umělce

Příspěvková organizace společnosti INTERGRAM, jejímž účelem je všestranná podpora výkonných umělců a aktivit k vytváření jejich sociálních, profesních a společenských jistot. 

Pivovar Kaberna

Pivovar Kaberna je místní, Mlékojedský minipivovar, který vaří špičková nefiltrovaná, nepasterizovaná piva, kvašená spodním i svrchním způsobem.

Pražírna Coffee Crack

Rodinná pražírna z Vyšehněvic ,která praží kávu v té nejvyšší možné kvalitě. Nenabízí nic, by si sami s požitkem nevychutnali. A laťku mají postavenou opravdu vysoko.

Pomozte nám i v roce 2020 uspořádat náš festival bez vstupného! Dobrá prezentace našich partnerů na festivalu je pro nás samozřejmostí a každý rok spolu s nimi vytváříme kreativní koncept, kterým jejich prezentaci zapojíme do harmonogramu festivalu tak, aby naše návštěvníky nerušila, ale zaujala. Pro naše partnery má tak maximální přínos. Tímto moc děkujeme za věrnost a stálost našich stávajících partnerů a pokud uvažujete, že by vás prezentace na našem festivalu zajímala a ještě mezi nimi nejste, ozvěte se nám. Rádi vám zašleme základní informace a navrhneme nejlepší způsob propagace vám šitý na míru podle vašich představ. Festival se každý rok rozrůstá a čím více partnerů, tím kvalitnější zábavu budeme moci všem připravit. 

 klara@bluegrassparty.cz                        +420 608 371 261.

Chystáte se na Blue Grass Party?